Kvalita v IT službách - SDFI 2013

Kdy: 30.5.2013SDFI logo small

Kde: Brno, Holiday Inn

Organizátor: Q4IT, BVV s podporou MES Centra

Vzhledem ke skutečnosti, že poskytování kvalitního servisu v oblasti MES systémů je neméně důležité, jak implementace systému samotného, MES Centrum se rozhodlo spojit s organizací Q4IT, která je předním hráčem v oblasti IT služeb. První společnou aktivitou je konference SDFI 2013 - Kvalita v IT službách.

Zaměření konference SDFI:

Konference je unikátní svým formátem – vytváří platformu pro sdílení prakticky využitelných zkušeností s řízením IT, s používáním best practices, je otevřena i kritickým pohledům. Konference nemá za cíl podpořit prodej produktů nebo služeb.

Vize konference: „The most respected practitioners event“.
Konference si klade za cíl vytvořit nejrespektovanější IT událost z pohledu praktické využitelnosti prezentovaných informací.  Při tvorbě programu konference je kladen důraz na aktuální témata, jsou zváni i řečníci ze zahraničí, aby zprostředkovali pohled z mezinárodní perspektivy.

Nosné téma SDFI 2013: „Kvalita v IT službách“.
Metodiky typu ITIL®, COBIT, ISO 20000, přináší do oblasti řízení IT nový pohled na termín kvalita IT služeb. Tradiční pohled, zaměřený na použití moderních IT technologií nemusí být garancí kvalitního fungování IT z perspektivy uživatelů IT, kvality z pohledu managementu nebo v souladu s aktuálními potřebami byznysu. Konference SDFI 2013 navazuje na velmi pozitivně hodnocený ročník 2012, kdy hlavním tématem byl IT Service desk. Role service desku je však třeba vnímat v širším kontextu, v kontextu kompletního dodávání IT služeb, tedy i oblastí IT Service Delivery.

Detailní informace naleznete na www.sdfi.eu.

Jste zde: Home Akce Konference Kvalita v IT službách - SDFI 2013