Integrace podnikových funkcí a procesů

Kdy: 13.6.2013  9:30 - 16:30

Kde: VŠMIE, Vltavská 585/14, 150 00 Praha 5 Smíchov

Organizátor: MES Centrum

Organizace MES Centrum zorganizovala odborný seminář na téma Integrace podnikových procesů a funkcí pod vedením akreditovaného lektora Radima Adama. Tento seminář seznámil posluchače s jejich vztahy, souvislostmi a vzájemnými vazbami a následně upozornil na úskalí a případné možnosti neúspěchu při budování komplexního informačního systému v průmyslovém podniku.

seminarAdam

Tento seminář vycházel ze standardu ANSI/ISA S95 Enterprise (Control System Integration), který detailně určuje hierarchickou strukturu informačních funkcí, datový a objektový model průmyslového podniku, standardu ANSI/ISA S88 – Batch Control, modelů Manufacturing Enterprise Solution Association, z Reference Model For Computer Integrated Manufacturing (CIM), z vysokoškolských přednášek předmětu Integrace podnikových procesů (akreditovaného MŠMT pod číslem 634-0818/01). A v neposlední řadě z vlastních zkušeností při návrhu a realizaci IS v průmyslu.

Přednášející: Ing. Radim Adam,CSc od absolutoria v r. 1982 se podílel na budování řady IS a to jak na straně zadavatele, tak na straně dodavatele. Překládal a školil standard ANSI/ISA S95 a od roku 2004 přednáší předmět Integrace podnikových procesů na VŠB-TU. Stále aktivně spolupracuje na straně konečného uživatele při zavádění řešení IS v podnicích. Je certifikovaným lektorem.

Cena semináře: 2000,- Kč (pro členy MES Centra 1000,- Kč)

Pro účast na semináři je zapotřebí provést registraci (viz registrační formulář v .docx, případně v .pdf) na základě které vám bude zaslána faktura.

Pro bližší informace pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Sponzorem semináře je firma Microdis:

 

microdis

Jste zde: Home Akce Semináře Integrace podnikových funkcí a procesů