Act-in CZ


ActIn

Hviezdoslavova 1188/5
Brno 627 00
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.act-in.cz

Act-in Group je mezinárodní společnost se sídlem v Holandsku a pobočkami v řadě evropských zemí, jejíž zaměření je již více jak 30 let na poskytování MES systémů a komplexních servisních služeb předním výrobním společnostem zejména v automobilovém průmyslu, strojírenství, elektrotechnice, plastikářském průmyslu, nábytkářském a dřevozpracujícím průmyslu, papírenském průmyslu, textilním průmyslu a potravinářském průmyslu v Holandsku, Německu, Belgii, Česku, Slovensku, Anglii, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Turecku, Polsku a Maďarsku. 

 

SIDAT s.r.o.

  Jinonická 80Sidat
  158 00 Praha 5
  www.sidat.cz

Společnost SIDAT, spol. s r. o., vznikla na jaře roku 1990. Dodnes je vlastněna českými fyzickými osobami. V roce 2015, kdy si připomíná 25 let své existence, má více než 80 zaměstnanců a dosahuje obratu přes 250 mil. Kč. 
Firma v současné době na pracovištích v Praze a v Brně zabezpečuje služby a dodávky ve třech hlavních oblastech:
  • Komplexní automatizace
  • Výrobní informatika a integrační projekty
  • Customer Care

Číst dál...

Anasoft

ANASOFT APR, s.r.o.logo
Mlynská dolina 41
811 02  Bratislava
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Jsme úspěšným dodavatelem vývoje softwaru, konzultačních služeb a systémové integrace už více než 20 let a pracujeme na Slovensku, v USA, Německu a České republice.
Naše hlavní vývojové centrum se nachází na Slovensku a zaměstnává více než 100 profesionálů. Toto centrum je situované v univerzitním prostředí v blízkosti kolejí Univerzity Komenského a Slovenské Technické Univerzity.
Působíme v různorodých segmentech – jsou to zejména Obchodní a výrobní společnosti, Státní a veřejná správa, Finanční instituce, Telekomunikace, Správa bytového fondu, Výroba tepla, Zdravotnictví.

CSM

CSM Systems AGlogo
Apothekerstrasse 5
CH-8610 Uster
Switzerland
www.diames.com
 
Společnost CSM (Computer Supported Manufacturing Systems) byla založena v roce 1985 a dosáhla základních kompetencí v oblasti systémů aktivního řízení a správy výroby.Tento typ IT technologií se stal známým jako Manufacturing Execution Systems (MES).
Naše portfólio obsahuje:
návrh, vývoj, instalace a uvádění do provozu MES systémů a příslušné IT struktury.

Komentáře k článku (0)

Merica

U Ládek 353/37Merica lg

251 01 Říčany-Strašín

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.merica.cz

 

Společnost Merica byla založena v roce 2006 odborníky z ČVUT v Praze. Zaměřuje se na návrh a vývoj programů pro optimální využití výrobních a lidských zdrojů.

Každý podnik má své optimalizační úlohy. Některé jsou jednoduché, některé složité a některé se zdají být neřešitelné. Vizí společnosti Merica je vyřešit tyto úlohy.

V řadě organizací jsou vedoucí pracovníci a plánovači odděleni od svých rozhodnutí. V řadě případů jsou zavaleni nesmyslnou agendou při harmonizování údajů v nesmyslných tabulkách. Merica přináší řešení – jeden plánovací systém, který pokrývá dlouhodobé strategické plánování, detailní rozvrhy i operativní řešení konfliktů. S pomocí našich algoritmů naleznou Vaši plánovači a dispečeři tu nejlepší kombinaci a naleznou ji rychle. Plány jsou upraveny on-line, informace jsou transparentní a výrazně usnadňují Vaši podnikovou spolupráci.

Různé úlohy vyžadují různá řešení. Zisk z optimalizace výroby lze dosáhnout pouze přesným modelováním a výběrem toho správného algoritmu. Merica v tom má zkušenosti.

Další články...