Act-in CZ


ActIn

Hviezdoslavova 1188/5
Brno 627 00
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.act-in.cz

Act-in Group je mezinárodní společnost se sídlem v Holandsku a pobočkami v řadě evropských zemí, jejíž zaměření je již více jak 30 let na poskytování MES systémů a komplexních servisních služeb předním výrobním společnostem zejména v automobilovém průmyslu, strojírenství, elektrotechnice, plastikářském průmyslu, nábytkářském a dřevozpracujícím průmyslu, papírenském průmyslu, textilním průmyslu a potravinářském průmyslu v Holandsku, Německu, Belgii, Česku, Slovensku, Anglii, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Turecku, Polsku a Maďarsku. 

 

Anasoft

ANASOFT APR, s.r.o.logo
Mlynská dolina 41
811 02  Bratislava
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Jsme úspěšným dodavatelem vývoje softwaru, konzultačních služeb a systémové integrace už více než 20 let a pracujeme na Slovensku, v USA, Německu a České republice.
Naše hlavní vývojové centrum se nachází na Slovensku a zaměstnává více než 100 profesionálů. Toto centrum je situované v univerzitním prostředí v blízkosti kolejí Univerzity Komenského a Slovenské Technické Univerzity.
Působíme v různorodých segmentech – jsou to zejména Obchodní a výrobní společnosti, Státní a veřejná správa, Finanční instituce, Telekomunikace, Správa bytového fondu, Výroba tepla, Zdravotnictví.

CSM

CSM Systems AGlogo
Apothekerstrasse 5
CH-8610 Uster
Switzerland
www.diames.com
 
Společnost CSM (Computer Supported Manufacturing Systems) byla založena v roce 1985 a dosáhla základních kompetencí v oblasti systémů aktivního řízení a správy výroby.Tento typ IT technologií se stal známým jako Manufacturing Execution Systems (MES).
Naše portfólio obsahuje:
návrh, vývoj, instalace a uvádění do provozu MES systémů a příslušné IT struktury.

Komentáře k článku (0)

Merica

U Ládek 353/37Merica lg

251 01 Říčany-Strašín

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.merica.cz

 

Společnost Merica byla založena v roce 2006 odborníky z ČVUT v Praze. Zaměřuje se na návrh a vývoj programů pro optimální využití výrobních a lidských zdrojů.

Každý podnik má své optimalizační úlohy. Některé jsou jednoduché, některé složité a některé se zdají být neřešitelné. Vizí společnosti Merica je vyřešit tyto úlohy.

V řadě organizací jsou vedoucí pracovníci a plánovači odděleni od svých rozhodnutí. V řadě případů jsou zavaleni nesmyslnou agendou při harmonizování údajů v nesmyslných tabulkách. Merica přináší řešení – jeden plánovací systém, který pokrývá dlouhodobé strategické plánování, detailní rozvrhy i operativní řešení konfliktů. S pomocí našich algoritmů naleznou Vaši plánovači a dispečeři tu nejlepší kombinaci a naleznou ji rychle. Plány jsou upraveny on-line, informace jsou transparentní a výrazně usnadňují Vaši podnikovou spolupráci.

Různé úlohy vyžadují různá řešení. Zisk z optimalizace výroby lze dosáhnout pouze přesným modelováním a výběrem toho správného algoritmu. Merica v tom má zkušenosti.

SIDAT s.r.o.

  Jinonická 80Sidat
  158 00 Praha 5
  www.sidat.cz

Společnost SIDAT, spol. s r. o., vznikla na jaře roku 1990. Dodnes je vlastněna českými fyzickými osobami. V roce 2015, kdy si připomíná 25 let své existence, má více než 80 zaměstnanců a dosahuje obratu přes 250 mil. Kč. 
Firma v současné době na pracovištích v Praze a v Brně zabezpečuje služby a dodávky ve třech hlavních oblastech:
  • Komplexní automatizace
  • Výrobní informatika a integrační projekty
  • Customer Care

Číst dál...

MPDV Mikrolab GmbH


Banner-MPDV

Rommering 1
748 21  Mosbach, Německo
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.mpdv.de

Společnost MPDV založená před více než třiceti lety je předním světovým dodavatelem výrobních informačních systémů (MES), které se specializují na sběr a zpraco-vání dat v oblasti výroby, lidských zdrojů a řízení jakosti. Společnost MPDV má své ústředí v Německu a pobočky v Evropě, Asii i USA. Základním produktem společnosti MPDV je HYDRA – celosvětově užívaný výrobní informační systém (MES), který je základem inovativních řešení umožňujících zvyšovat ekonomickou efektivitu ve výrobních podnicích, zprůhledňovat procesy s přidanou hodnotou a odkrývat 
jejich skrytý potenciál.

UNIS


Unis

Jundrovská 33
Brno 624 00
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.unis.cz
www.pharis.cz

UNIS je přední světový dodavatel řešení pro výrobní automatizaci. Již více jak 20 let přichází s inovativními řešeními, které zahrnují unikátní Výrobní informační systém MES PHARIS (MES: Manufacturing Execution System), který je předním systémem svého druhu na trhu.

Našim zákazníkům nabízíme řešení s nízkými náklady na pořízení a provoz (TCO) a naše řešení v oblasti výrobní automatizace zahrnuje procesní strategii, navrhování, na SOA založenou integraci, data management, procesně řízenou implementaci produktu MES PHARIS a poradenství a služby.